استقبال از کارگاه‌های بخش ملی جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان

با توجه به استقبال از کارگاه‌های بخش ملی سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، ثبت‌نام تکمیل ظرفیت کارگاه‌هایی که ظرفیت آنها تکمیل شده است آغاز شد.
به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، پس از اعلام زمان ثبت‌نام کارگاه‌های بخش ملی این دوره از جشنواره استقبال زیادی از سوی علاقه‌مندان برای شرکت در این کارگاه‌ها صورت گرفت.
در پی استقبال از کارگاه‌های بخش ملی جشنواره کودک، ظرفیت کارگاه‌های فیلمنامه نویسی برای کودک و نوجوان (فرهاد توحیدی)، کارگاه دو روزه فیلمبرداری(سام سلیمانی)، کار و قوانین کار با مخاطب کودک و نوجوان (سعید نجاتی) و برآورد هزینه‌های تولید فیلم (علی شاه محمدی) تکمیل شده است.
با توجه به این استقبال ثبت‌نام تکمیل ظرفیت کارگاه‌های فوق آغاز شده و علاقه‌مندان می‌توانند همچون گذشته با مراجعه به وب سایت جشنواره، بخش کارگاه‌ها به آدرس‌workshop.icff.ir در این کارگاه‌ها یا سایر کارگاه‌هایی که هنوز ظرفیت‌شان تکمیل نشده است ثبت نام کنند.
همچنین متقاضیان تمامی کارگاه‌هایی که تاکنون ثبت‌نام کرده‌اند و یا در آینده ثبت نام خواهند کرد ملزم‌اند رزومه خود را به آدرس ای میل icffworkshop@gmail.com ارسال کنند.
شرکت‌کنندگان کارگاه‌هایی که متقاضی بیش از ظرفیت دارند بر اساس رزومه داوطلبان انتخاب خواهند شد.
لازم به ذکر است که متقاضیان بزرگسال هنگام ثبت نام به عناوین کارگاه‌های مختص کودک و نوجوان توجه و در بخش مختص به خودشان ثبت‌نام کنند.
همچنین کارگاه‌های جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، مختص ساکنین شهر اصفهان یا افرادی است که در مدت برگزاری کارگاه‌های جشنواره، بصورت شخصی امکان اقامت در اصفهان را دارا هستند.
سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان ٢٨ مرداد تا ۴ شهریور ٩٨ به دبیرى علیرضا تابش در شهر تاریخی اصفهان برگزار می‌شود.