فراخوان ثبت‌نام اهالی رسانه در جشنواره فیلم کودک/ آغاز ثبت‌نام از ۱۸ تیر

نمایندگان رسانه‌های رسمی از ۱۸ تا ۲۵ تیر می‌توانند جهت حضور در سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در سایت جشنواره ثبت نام کنند.
به گزارش ستاد اطلاع رسانی سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان سامانه ثبت درخواست اهالی رسانه حضور در جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان از ۱۸ تیر ماه فعال می شود و متقاضیان می‌توانند درخواست خود را طی ۸ روز در این سامانه ثبت کنند.
نمایندگان رسانه‌های داخلی و خارجی که مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را دارند (خبرگزاری‌ها، نشریات مکتوب و برنامه‌های اینترنتی) و همچنین برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی می‌توانند از تاریخ قید شده با مراجعه به سایت جشنواره به نشانیwww.icff.ir و مطالعه دقیق شیوه‌نامه مندرج در این بخش، درخواست‌ خود را در بخش ثبت‌نام خبرنگاران و اهالی رسانه ثبت کنند.
اهالی رسانه ضمن تکمیل اطلاعات شخصی لازم است معرفی نامه‌ای از سوی رسانه متبوع خود در سایت جشنواره ارائه کنند.
این فراخوان تمامی گروه‌های رسانه اعم از برنامه‌سازان رادیویی، تلویزیونی و اینترنتی، خبرگزاری‌ها، سایت‌ها، روزنامه‌ها، مجلات را در بر می‌گیرد.
اسامی متقاضیان و لیست نهایی رسانه‌های پذیرفته شده متعاقبا از طریق سایت جشنواره منتشر خواهد شد و طبق تاکید مدیران جشنواره به درخواست‌های خارج از سامانهِ ثبت نام و بعد از اتمام مهلت مقرر ترتیب اثر داده نخواهد شد.
فراخوان ثبت نام خبرنگاران رسانه های استان اصفهان نیز، متعاقبا اعلام خواهد شد.
سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا تابش ۲۸ مرداد الی ۴ شهریور در شهر اصفهان برگزار می‌شود.