تبریک مدیر عامل مرکز گسترش به برگزیدگان جشنواره فیلم کودک

محمد حمیدی مقدم مدیر عامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در پیامی به برگزیدگان سی و چهارمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان تبریک گفت.

به گزارش ارتباطات و اطلاع‌رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در پیام مدیر عامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی نوشته شده است: «موفقیت هنرمندان گرامی سرکار خانم فهیمه قبادی، جناب آقای مختار عبدالهی و بازیگر کودک و با استعداد فیلم «میان صخره‌ها» خانم آندیا یحیی‌پور در سی و چهارمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان باعث مسرت و شایسته تقدیر است. امید که شما عزیزان مانند گذشته، مرکز گسترش را برای تجربه‌گری و آزمودن مسیرهای تازه خانه خود بدانید. محمد حمیدی مقدم.»

چهارشنبه شب ۲۱ مهرماه در آئین اختتامیه سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان دو تولید مرکز گسترش، موفق به کسب جوایزی شدند.  پویانمایی «آی دی» (فهیمه قبادی) دیپلم افتخار بهترین پویانمایی را به دست آورد. در بخش ملی فیلم سینمایی «میان صخره‌ها» که از تولیدات خلاق و کم‌هزینه مرکز است، نامزد دریافت دو جایزه بود. در نهایت پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان به آندیا یحیی‌پور بازیگر این فیلم رسید، همچنین جایزه ویژه داوران بخش ملی به مختار عبدالهی کارگردان «میان صخره‌ها» رسید.