آثار «کروناروایت» به دبیرخانه جشنواره فیلم کودک رسید

دبیر کرونا روایت، از همراهی با جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان خبر داد.
به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به نقل از روابط عمومی کروناروایت، مجموعه‌ای از فیلم‌های کودک و نوجوان با موضوع کرونا به دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان تحویل شد تا فرایند انتخاب و داوری آنها انجام شود.
به گفته محمد کیاسالار دبیر کرونا روایت، در بین آثاری که به دبیرخانه این جشنواره ارائه شد، ۳۵ فیلم مستند و کوتاه و موبایلی وجود داشت که موضوع یا سازنده آنها کودکان و نوجوانان بودند. همچنین ۹۹ انیمیشن و سریال اینترنتی (وب سری) نیز برای انتخاب و داوری در اختیار جشنواره مذکور قرار گرفت. به علاوه، ۱۸۶ نقاشی کودک و نوجوان با موضوع کرونا نیز برای استفاده در بخش‌های جنبی به این جشنواره تحویل شد.
وی ضمن تشکر از همراهی دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان، به توافق با دبیران جشنواره‌های سینمایی امسال برای حضور ویژه کروناروایت در آن رویدادها اشاره کرد و افزود: همانطور که پیشتر اعلام شده بود، قرار است آثاری که در بخش کرونا به روایت سینما در سامانه «کروناروایت» ثبت می‌شود، بر حسب فرم و محتوای آثار، در جشنواره‌های بین‌المللی سینما حقیقت، فیلم کوتاه تهران و فیلم‌های کودک و نوجوان حضور یابد و فرایند انتخاب و نمایش و داوری آثار در این جشنواره‌ها انجام شود.