محمد حمیدی‌مقدم در بازدید از خانه اجرایی جشنواره۳۳: جهان آنلاین یعنی خروج از بن بست/ همین نوید زنده بودن سینما را به ما می‌دهد

دبیر جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت گفت: جهان آنلاین یعنی خروج از بن بست که همین نوید زنده بودن سینما را به ما می‌دهد. سینمایی که هنوز با تمام سختی‌ها سرپا و ماندگار است.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، «محمد حمیدی‌مقدم» مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و دبیر جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت در بازدید از خانه اجرایی جشنواره، درباره برپایی برخط جشنواره فیلم کودک و جشنواره‌های سینمایی در سال جاری با توجه به شرایط کرونایی جامعه، گفت: شاید برپایی جشنواره مجازی مانند گذشته خیلی جذاب نباشد و نشود مثل گذشته از جشنواره‌ها لذت برد، اما این مسئله‌ای است که تحت‌‌تأثیر بیماری کرونا و پاندامی به‌وجود آمده است که به نوعی دورهمی را از همه ما گرفته است.

دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم‌های مستند: سینماحقیقت، در ادامه اظهار داشت: جهان آنلاین یعنی خروج از بن بست که همین نوید زنده بودن سینما را به ما می‌دهد. سینمایی که هنوز با تمام سختی‌ها سرپا و ماندگار است.

او خاطر نشان کرد: امیدوارم ما نیز در جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت و با نمایش آثار جدید سینمای مستند، بتوانیم به استمرار شوق و امید در این حوزه کمک کنیم.

سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ۲۷ مهر تا ۲ آبان به شیوه مجازی و به دبیری «علیرضا تابش» برگزار می‌شود.