مجید برزگر در گفتگو با خبرگزاری موج: همت برپایی جشنواره۳۳ ستودنی بود/ بازیگران کودک بچه‌ گرگ‌های دره سیب جواهر هستند

تهیه‌کننده فیلم بچه‌ گرگ‌های دره سیب برگزاری سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان را مانعی برای به حاشیه رفتن سینمای کودک دانست و بر توانایی بازیگران کودک فیلمش تاکید کرد.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان به نقل از خبرگزاری موج، مجید برزگر تهیه‌کننده فیلم سینمایی بچه‌ گرگ‌های دره سیب  برنده جایزه برنده پروانه زرین بهترین فیلم مسابقه ایران در سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان گفت: خوشحالم که در این رقابت سخت، جایزه بهترین فیلم در جشنواره فیلم کودک به بچه‌ گرگ‌های دره سیب تعلق گرفت. سه بازیگر کودکی که در این فیلم بازی می‌کنند جواهر آن هستند که می‌درخشند.

این کارگردان با اشاره به اینکه جشنواره برگزاری جشنواره امسال ماحصل یک تلاش فوق‌العاده از سوی تیم برگزارکننده آن است، گفت: این نوع برگزاری جشنواره، نتیجه همت عالی آقای علیرضا تابش  و تمام همکارانش در این برهه بسیار سخت کرونایی بود که اگر آنها این همت را نداشتند، ما تجربه جدید برپایی مجازی را در برگزاری جشنواره پشت سر نمی‌گذاشتیم و اگر جشنواره برگزار نمی‌شد، بحث جدی گرفتن سینمای کودک را نداشتیم و این سینما تا مدتی به حاشیه می‌رفت.

او در پایان درباره آینده بازیگران کودک «بچه‌ گرگ‌های دره سیب» گفت: این بچه‌ها بسیار با استعداد‌ند و امیدوارم اتفاق حرفه‌ای خوبی برایشان بیفتد. از این‌ نقطه به بعد همت ما فیلمسازان است که آینده کاریشان را تضمین کنیم.