علی قوی‌تن عنوان کرد: «زندگی و زندگی» از حضور در بخش مسابقه جشنواره ۳۴ بازماند

فیلم سینمایی «زندگی و زندگی» که نسخه اولیه آن برای شرکت در بخش مسابقه سی‌وچهارمین جشنواره فیلم کودک انتخاب شده بود، از حضور در این جشنواره بازماند.

به گزارش ستاد‌ اطلاع رسانی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، در پی بیماری بازیگر کودک فیلم  «زندگی و زندگی» فیلمبرداری چند سکانس کوتاه این فیلم به تعویق افتاد و فیلم از حضور در مسابقه جشنواره ۳۴ کودک بازماند.

«علی قوی‌تن» کارگردان «زندگی و زندگی»، در این زمینه توضیح داد: فیلم‌برداری بخش‌های کوتاهی از فیلم مانده بود که متٲسفانه بازیگر کودک فیلم بیمار شد و ما نتوانستیم فیلم را کامل کنیم. ما تمام تلاشمان را کردیم که فیلم را جمع کنیم و به جشنواره برسانیم اما چون بیماری بازیگر کودک ما طولانی شد، به این دلیل به دبیرخانه جشنواره اطلاع دادیم که فیلم را از جشنواره خارج کنند.

گفتنی است بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، فیلم «میان صخره‌ها» به کارگردانی مختار عبداللهی جایگزین این فیلم در بخش مسابقه فیلم‌های بلند ایرانی شد.

سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، به دبیری علیرضا تابش از ۱۶ تا ۲۱ مهر ۱۴۰۰ (۸ تا ۱۳ اکتبر ۲۰۲۱) با شعار «سینما، سرزمین خیال» برگزار خواهد شد.