مسعود احمدیان: آینده سینمای این مرزو بوم در گرو گام‌های بلند نوجوانان هنرمند است

مسعود احمدیان در یادداشتی به بهانه برگزاری این رویداد تأکید کرد نوجوانان خلاق ایرانی، با تکیه بر زلالی روح خویش و پاکی سرشت خود، گام‌هایی بس بلندتر از نسل قبل از خود برخواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، در متن پیام مسعود احمدیان دبیر ششمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران به راه‌یافتگان به این رویداد آمده است:

«از آنجا که ترکیب جادویی تصویر و صدا، بی‌شک، یکی از سحرانگیزترین جلوه‌های بی‌کران خالق هستی محسوب می‌شود، تنها اذهانِ بی‌آلایش هنرمندانه قادر به درک چنین عظمتی است.

بسیار امیدواریم؛ نوجوانان خلاق این مرز و بوم، با تکیه بر زلالی روح خویش و پاکی سرشت خود، در ششمین دوره المپیاد فیلمسازی، گام‌هایی بس بلندتر از نسل قبل از خود بردارند و اسباب کرامت آدمیان را رقم بزنند.

اندیشه، تعقل، تفکر و دوراندیشی، اجزای جدایی ناپذیر نوجوانان امروزِ ایران اسلامی است که بی‌هیچ هراسی، با اِتکال به خداوند متعال، گردنه‌های صعب و دشوار هنر خلاقانه را در خواهند نوردید.

 

مسعود احمدیان

دبیر ششمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان»

 

ششمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران به همت بنیاد سینمایی فارابی ۳۰ دی تا ۳ بهمن در تهران برگزار می‌شود. این رویداد گردهمایی جمعی از نوجوانان فیلمساز و صاحب ایده از سراسر کشور به ویژه مناطق کم‌برخوردار به منظور برخورداری عادلانه از آموزش و امکانات سینمایی است.