شهاب حسینی: خوشحالم تلاش‌های سازنده «بعد از اتفاق» در جشنواره کودک نتیجه داد/ اهمیت ساخت فیلم در سینمای کودک دوچندان است

حسینی می‌گوید فیلم‌های کودک همیشه در مضیقه مالی قرار دارند و همین موضوع کار را در بخش خصوصی سخت می‌کند و سم مهلک این سینماست.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان به نقل از هنرآنلاین، «شهاب حسینی» تهیه‌کننده فیلم «بعد از اتفاق» برنده جایزه یونیسف در سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان درباره موفقیت این فیلم در این رویداد گفت: خوشحالم برای پوریا حیدری‌اوره که تمام تلاش‌هایش برای این فیلم در جشنواره فیلم کودک و بعد از گرفتن این جایزه نتیجه داد.

او افزود: این را باید بگویم که در تمام این مدت تمام تلاشم را کرده‌ام که بتوانم مجوزهای لازم و کمک‌های مالی را برای ساخت فیلم‌ در حوزه سینمای کودک بگیرم. فیلم‌های کودک همیشه در مضیقه مالی قرار دارند و همین موضوع کار را در بخش خصوصی سخت می‌کند و سم مهلک این سینماست.

‌ شهاب حسینی گفت: وقتی کاری را تهیه می‌کنم، صرفا هدف کار برایم مهم است؛ حال اگر این فیلم در جایگاه سینمای کودک باشد این هدف دو چندان می‌شود. باید فیلمی را بسازیم که روی مخاطبانش تاثیرگذار باشد و این موضوع برایم اهمیتی دوچندان دارد.

او در پایان بابت ابتکار برپایی جشنواره فیلم کودک و نوجوان به شکل مجازی، از دبیر و دست‌اندرکاران این رویداد تشکر کرد.