مدیر روابط‌عمومی سی‌و‌چهارمین جشنواره تشریح کرد؛ شیوه ثبت آرای داوران کودک و نوجوان در سالن‌ها و پلتفرم‌های میزبان جشنواره

مدیر روابط‌عمومی سی‌و‌چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، شیوه ثبت آرای داوران کودک و نوجوان از سراسر کشور در سالن‌های سینما (فیزیکی) و پلتفرم‌های فیلیمو و هاشور (مجازی) را تشریح کرد.

محسن دلیلی، مدیر روابط‌عمومی سی‌و‌چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، در گفت‌و‌گو با ستاد اطلاع‌رسانی این جشنواره درباره روند داوری کودکان و نوجوانان با بیان اینکه داوران پس از تماشای فیلم مورد نظر خود که به صورت رایگان و آنلاین در پلتفرم‌های «فیلیمو» و «هاشور» و در بخش‌های پویانمایی کوتاه، فیلم کوتاه داستانی، کروناروایت و ویدیویی اکران می‌شود، می‌توانند وارد پرتال شده و رای خود را ثبت کنند، گفت: داوران کودک و نوجوان و صاحبان آثار می‌توانند با مراجعه به پلتفرم‌های میزبان و با ورود در بخش جشنواره کودکان و نوجوانان فیلم‌ها را تماشا کرده و سپس با مراجعه به پرتال جشنواره به نشانی portal.icff.ir و درج نام کاربری خود، در قسمت داوری، رٲی خود را ثبت کنند که بعد از ثبت رای امکان تغییر آن وجود نخواهد داشت. آرا نیز شامل سه گزینه خوب، متوسط و ضعیف خواهد بود.

دلیلی با بیان اینکه داورانی که امسال به صورت فیزیکی به تماشای فیلم‌ها نشسته و به آنها رای می‌دهند از طریق ارسال پیامک نحوه حضور خود را اعلام کرده‌اند، اظهار کرد: داوران کودک و نوجوان سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان که همزمان در اصفهان و ۲۲ شهر دیگر میزبان، به صورت فیزیکی آثار را قضاوت می‌کنند، پس از نمایش فیلم در سینماها در سانس‌های اول و دوم، می‌توانند به همین روش وارد سامانه شده و رای خود را ثبت کنند.
وی در پایان یادآور شد: کلیه داوران کودک و نوجوان و صاحبان آثار می‌توانند با مراجعه به سایت جشنواره به نشانی www.icff.ir از برنامه‌ نمایش آثار در سینماهای شهرهای میزبان و پلتفرم‌های نمایش‌دهنده فیلم‌ها، مطلع شده و برای تماشای آثار اقدام کنند.
سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، به دبیری علیرضا تابش از ۱۶ تا ۲۱ مهر ۱۴۰۰ (۸ تا ۱۳ اکتبر ۲۰۲۱) با شعار «سینما، سرزمین خیال» برگزار خواهد شد.