طى احكامى از سوى دبير سى و دومين جشنواره فيلم كودك؛

اعضاء شوراى برنامه‌ریزى محتوایى المپیاد فیلمسازى معرفى شدند

علیرضا تابش طى احکامى اعضاء شوراى برنامه‌ریزى محتوایى المپیاد فیلمسازى نوجوانان را منصوب کرد.
به گزارش ستاد اطلاع رسانى سى و دومین جشنواره بین‌المللى فیلم‌هاى کودکان و نوجوانان، علیرضا تابش دبیر این دوره از جشنواره طى احکامى جداگانه ۶ عضو شوراى برنامه‌ریزى محتوایى المپیاد فیلمسازى نوجوانان را برگزید.
بنا بر این احکام سعید پوراسماعیلی، وحید گلستان، داود ضامنی، محمدرضا کریمی صارمی، سهیلا عسکری و حسین شیخ‌الاسلامی به عنوان اعضاء شوراى برنامه‌ریزى محتوایى المپیاد فیلمسازى نوجوانان معرفى شدند.
در متن حکم علیرضا تابش، دبیر جشنواره آمده؛
«نظر به سوابق، تجربیات و تخصص سرکارعالی/جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «عضو شورای برنامه ریزی محتوایی» سومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران منصوب می شوید.
این المپیاد رویداد مهمی است که علاوه بر شناسایی، کشف و پرورش تعدادی از نوجوانان خلاق و علاقه مند به سینما در کشور، زمینه انتقال تجربه و ارائه آموزش های کاربردی به آنها را فراهم کرده و بستر رویش نسل جدیدی از فیلمسازان آینده کشور را فراهم خواهد کرد.
امید است با توجه به مراتب تعهد و سوابقی که در این حوزه از سرکارعالی/جنابعالی بر جای مانده است و با بهره گیری از دانش تخصصی و توانمندی های موجود، گام های موثری در مسیر رشد و اعتلای سینمای کودک و نوجوان در ایران برداشته و در انجام وظایف محوله مشمول عنایت حضرت حق باشید.»
سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان ٢٨ مرداد تا ۴ شهریور ٩٨ به دبیرى علیرضا تابش در شهر تاریخی اصفهان برگزار می‌شود.